Kandidáti Spolku Kamýk podruhé usilovali o vaše hlasy do 15 členného zastupitelstva obce Velké Přílepy.

Zvoleni byli na období 2022 - 2026 tito 3 zástupci Spolku Kamýk.

Doc. Ing. Michael Rykl, PhD., 55 let, vysokoškolský učitel, historik architektury

Vystudoval Fakultu architektury ČVUT v Praze, kde přednáší dějiny architektury a průzkumy historických staveb. Má dva dospělé syny. Do Kamýka se nastěhoval v roce 2003. Relaxuje při řemeslné práci a chovu domácích zvířat. Ve volném čase podniká s manželkou výlety po Čechách.

Ing. Monika Kučeráková, Ph.D., 36 let, vědecký pracovník

Vystudovala Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou na ČVUT, pracuje ve Fyzikálním ústavu AV ČR a současně přednáší na ČVUT. V obci žije s manželem a čtyřmi dětmi od roku 2015. Ve volném čase ráda cestuje a chodí do divadla.

Ing. Vlastimil Zaviačič, 48 let, manažer logistiky

Vystudoval ekonomickou fakultu VŠB - TU Ostrava, obor Podnikatelství a management. Pracuje jako manažer pro Evropu v nadnárodní logistické společnosti. Ve Velkých Přílepech žije od roku 2005 se svou manželkou a dvěma dcerami. Ve volném čase rád běhá a cestuje.